Σε συνεργασία με την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Πελοποννήσου ο Γ.Σ. Ακρίτας διοργανώνει το Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου 2019 μια Ημερίδα Στίβου στο Δημοτικό Στάδιο Καλαμάτας, με την συμμετοχή συλλόγων από όλη την Πελοπόννησο.
Με την παρουσία της θα μας τιμήσει η Ολυμπιονίκης μας Νίκη Μπακογιάννη που για πολλά χρόνια στηρίζει τις εκδηλώσεις του συλλόγου μας.
Οι αγώνες θα ξεκινήσουν στις 17:00 και προσκαλούμε όλους τους φίλους του Στίβου να παρακολουθήσουν και να ενθαρρύνουν τις προσπάθειες όλων των αθλητών.
![](https://i2.wp.com/akritastivos.gr/wp-content/uploads/2019/09/Afisa.jpg?resize=750%2C936)